Jak vytvořit nástěnku snů

Publikováno: 20.9.2016

Jak vytvořit nástěnku snů

Nástěnka snů je skvělý nástroj pro vizualizaci snů a přání. Smyslem vizualizace je mít své sny neustále na očích a zaměřit pozornost na vaše cíle. Stará pravda říká "co sejde z očí, sejde z mysli". Nástěnka snů by vám měla pomoci a nenechat vaše sny a touhy zmizet v zapomnění.

Jak na to?

Zamyslete se a sepište několik vašich snů na papír. Neptejte se, zda jsou reálné či nikoliv. Prostě napište na papír například 20 a více snů.  Jedná se v podstatě o seznam věcí, které chcete udělat než zemřete. V angličtině se tomu říká Bucket list. My však půjdeme o krok dál a budeme si sny vizualizovat pomocí obrazků.

V dalším kroku je potřeba promyslet, jak velkou plochu chcete pro vaše sny využít.

Dreamframes nabízí textilní nástěnky o vnitřní velikosti rámu 41x51 cm a 51x61cm. Sněte a konejte stylově s nástěnkami Dreamframes. Vaše sny si zaslouží více než kus papíru nebo klasické kancelářské korkové nástěnky.

Pokud máte vybranou nástěnku pro vaše sny, je potřeba vybrat místo, kde bude nástěnka umístěna. Mělo by se jednat o místnost, kde trávíte nejvíce času, aby mohl proces vizualizace neustále probíhat. Pokud trávíte většinu času v kuchyni, tak kuchyň je to ideální místo pro vaše sny apod.

Dalším krokem jsou obrázky, které zobrazují vaše sny. Obrázkových zdrojů je obrovské množství. Obrázky můžete například vystřihovat z časopisů a katalogů, tisknout z internetu apod. Visionboard je v podstatě obrázková koláž. Každému snu věnujte na nástěnce jeden nebo více obrázků. Podpořte obrázky také pomocí pozitivních afirmací.

Pokud máte nástěnku snů připravenou, máte vytvořený dobrý základ pro další kroky.

Pamatujte však, že sny se samy nesplní. Je nutné zahájit kroky/akci vedoucí k jejich splnění. Bez práce nejsou koláče.

Přejeme hodně štěstí!!!

Sdílejte článek na sociálních sítích