Jak vytvořit nástěnku snů

Publikováno: 20.9.2016

Jak vytvořit nástěnku snů

Nástěnka snů je skvělý nástroj pro vizualizaci snů a přání. Smysl vizualizace je mít své sny neustále na očích neboli zaměřit pozornost na vaše cíle. Stará pravda říká "co sejde z očí, sejde z mysli". Nástěnka snů by vám s tímto měla pomoci a nenechat vaše sny a touhy zmizet v zapomnění. Nástěnka snů by vás měla vyzvat k akcím, které vás dovedou ke splnění vašich snů. Nástěnka snů dá jasnou podobu vašim snům a cílům.

Jak na to? Zde je postup ...

Zamyslete se a sepište několik vašich snů na papír. Neptejte se, zda jsou reálné či nikoliv. Prostě napište na papír například 20 snů a více. Jedná se v podstatě o seznam věcí, které chcete udělat než zemřete. V angličtině se tomu říká Bucket list. My však půjdeme o krok dál a budeme si sny vizualizovat pomocí obrazků.

V dalším kroku je potřeba promyslet, jak velkou plochu chcete pro vaše sny využít.

Dream frames nabízí textilní nástěnky o vnitřní velikosti rámu 41x51 cm a 51x61cm. Sněte a konejte stylově s nástěnkami Dream frames. Vaše sny si zaslouží více než kus papíru nebo klasické kancelářské korkové nástěnky.

Pokud máte vybranou nástěnku pro vaše sny je potřeba vybrat místo, kde bude nástěnka umístěna. Mělo by se jednat o místnost, kde trávíte nejvíce času, aby mohl proces vizualizace neustále probíhat. Pokud trávíte většinu času v kuchyni, tak kuchyň je to ideální místo pro vaše sny apod.

Dalším krokem jsou obrázky, které ztělesňují vaše sny. Obrázkových zdrojů je obrovské množství. Obrázky můžete například vystřihovat z časopisů a katalogů, tisknout z internetu apod. Visionboard je v podstatě obrázková koláž. Každému snu věnujte na nástěnce jeden obrázek. Podpořte obrázky také pomocí pozitivních afirmací.

Pokud máte nástěnku snů připravenou, máte vytvořený dobrý základ pro cestu ke splnění vašich snů. Na obrázky můžete například napsat datum, dokdy by měl být sen uskutečněn.

Pamatujte však, že sny se samy nesplní. Je nutné zahájit kroky/akci vedoucí k jejich splnění. Bez práce nejsou koláče.

Přejeme hodně štěstí!!!

Sdílejte článek na sociálních sítích