O nás

CO JE DREAMFRAMES 

Vyrábíme designové obrazy a nástěnky, které mohou být využity jako dekorace v bytovém interiéru, k osobnímu rozvoji a motivaci.

KDO JE AUTOREM NÁPADU DREAMFRAMES

Eva Lacmanová odstartovala svůj podnikatelský projekt Dreamframes v roce 2016. Její silné stránky jsou především kreativita, organizační schopnosti a pracovní nadšení. V kombinaci s pracovními zkušenostmi z obchodu a reklamy mohl vzniknout projekt Dreamframes, který dělá radost dospělým i dětem.

KDO TVOŘÍ TÝM DREAMFRAMES

Autorka projektu Eva Lacmanová vymýšlí barevné kombinace látek a dřevěných rámů. Hledá nové distribuční cesty a stará se o marketingovou komunikaci v offline prostředí.

Přítel Radek Pavelka vytvořil a spravuje webové stránky. Stará se o komunikaci v online prostředí a spravuje firemní kasu.

V neposlední řadě je to rodina, která vytváří zázemí a poskytuje podporu.

JAK VZNIKNUL NÁPAD DESIGNOVÉ OBRAZY

Do nového bytu jsme chtěli něco originálního. Doma jsme měli starý dřevěný rám a hedvábnou látku ze Srí Lanky. Vyrobili jsme obraz, který měl úspěch. To nás motivovalo obraz zdokonalit a začít podnikat.

JAK VZNIKNUL NÁPAD MOTIVAČNÍ NÁSTĚNKY

Zajímá nás obor osobní motivace, kde je důležité mít cíle a přání neustále na očích. Obrazy jsme vyrobili tak, abychom do nich mohli připichovat špendlíky například fotky. Obrazy jsme využili k přišpendlení kartiček s pozitivními afirmacemi. Tak vznikly motivační nástěnky.

CERTIFIKÁTY A OSVĚDČENÍ

Zaregistrovali jsme si ochrannou známku Dreamframes.

ZÁVĚREM

Od lidí občas slýcháme, že nástěnky a obrazy jsou krásné, ale do bytu se jim nehodí. Naopak. Z vlastní zkušenosti víme, že se hodí, do kteréhokoliv interiéru. Nebojte se experimentovat. Uvidíte, že budete s výsledkem spokojeni.


Děkujeme všem našim zákazníkům a obchodním partnerům za podporu a přízeň, které si moc vážíme!

Eva a Radek 

Nahoru